Magiadeski

Deska do serwowania

Prezentowana deska do serwowania to propozycja produktu do ciekawego podawania bądź prezentowania przystawek i przekąsek na stole.

 

Deska do serwowania wykonana została z drewna dębowego. Ma subtelne słoje i piękne wykończenie, które dodaje jej szlachetności.  Jest to idealny dodatek do każdej kuchni i doskonały prezent dla bliskiej osoby. Kupując deskę do serwowania, zyskasz produkt wytrzymały i piękny, który będzie służył Ci przez wiele lat i pozwoli cieszyć się nią na długie lata.

 

38.00 

Dostępność: 10 w magazynie

Naturalne Piękno Drewna

Ta deska do serwowania powstała z jednego kawałka drewna dębowego lub drewna dębowego klejonego, poddana precyzyjnej obróbce mechanicznej i pokryta olejem parafinowym oraz naturalnym woskiem. Nasza receptura wosku to gwarancja, że Twój produkt z drewna nie tylko zachwyca wyglądem, ale jest również doskonale zabezpieczony do kontaktu z żywnością. To naturalne piękno drewna, które przywołuje niepowtarzalny charakter każdej deski.

Funkcjonalność w Designie

Odkryj wszechstronność tej deski o nieregularnych kształtach i zaokrąglonych krawędziach. Z otworem ułatwiającym przenoszenie, zawieszenie lub podnoszenie, idealnie pasuje do każdej kuchni. To nie tylko deska do krojenia, ale także elegancka taca na chleb, sery, owoce czy przekąski. Dzięki jej unikalnemu wyglądowi, stanowi wyjątkowy element wystroju wnętrza.

Naturalna Różnorodność

Każda deska jest niepowtarzalna, dzięki naturalnym cechom drewna. Różnice w kolorze, słojach i sękach tworzą wyjątkowy charakter każdego egzemplarza. To właśnie ta różnorodność sprawia, że każda deska jest wyjątkowym, niepowtarzalnym dziełem natury.

Wymiar:

Każdy zakup u nas ma znaczenie. Twoja decyzja o posiadaniu w domu naszego wyjątkowego wyrobu sprawia, że jesteś częścią naszej historii i pomagasz nam dążyć do naszych marzeń. Twój wkład wspiera lokalne polskie przedsięwzięcia, a także daje nam siłę i motywację do tworzenia jeszcze piękniejszych przedmiotów.

Dodatkowe informacje na temat pielęgnacji desek do serwowania przekąsek lub krojenia produktów znajdziesz na naszym blogu – wpis na temat pielęgnacji desek.

Do odnowienia i konserwacji desek polecamy nasze oleje i woski dostępne w naszym sklepie w kategorii: Oleje i woski.

Do impregnacji i pielęgnacji naszych drewnianych wyrobów używamy naturalnych produktów. Nasz wosk powstał na bazie oleju kokosowego, wosku pszczelego, wosku carnauba. Do klejenia drewna stosujemy klej Titebond III Ultimate dopuszczony do kontaktu z żywnością podobnie jak wykorzystywany przez nas olej. 

Waga2 kg
Shopping Cart