Magiadeski

Naturalny wosk do konserwacji desek 120 ml

Naturalny wosk do konserwacji desek do krojenia wykonanych z drewna, w poręcznym szklanym słoiczku o pojemności 120 ml/120 g   (+/- 4 g).

Wosk został stworzony z naturalnych składników odpowiednio dobranych według naszej autorskiej receptury. W skład wosku wchodzi wosk pszczeli, wosk carnauba, olej kokosowy bezzapachowy rafinowany, które tworzą trwałą i odporną na uszkodzenia powłokę, która zabezpiecza drewno przed wilgocią i uszkodzeniami. Nasz wosk zapewnia gładką i łatwą w czyszczeniu powierzchnię.

Używając naszego wosku, twoje deski będą wyglądać jak nowe przez długi czas.

Original price was: 46.00 zł.Current price is: 39.00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 39.00 .

Dostępność: 4 w magazynie

Naturalny wosk do konserwacji desek do krojenia lub serwowania przekąsek lub konserwacji innych drewnianych akcesoriów kuchennych. Może służyć również do konserwacji i nabłyszczania wyrobów skórzanych lub skóropodobnych.  Wosk Magiadeski “otula” drewno, dzięki czemu tworzy naturalną barierę przed wnikaniem brudu i innych niepożądanych  substancji. Stosowany regularnie (do konserwacji), pozwoli wydłużyć “życie” deski na wiele lat.

Nasz wosk wykonaliśmy na podstawie autorskiej receptury w skład której wchodzi olej kokosowy rafinowany bezzapachowy, wosk pszczeli oczyszczony oraz wosk carnauba. Wszystkie produkty dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Wosk zapakowany w szklany ciemny słoik o pojemności 60 ml co odpowiada wadze netto produktu 120 g (+/- 4 g). 

Wosk Magiadeski jest produktem bardzo gęstym dzięki czemu za pomocą niewielkiej ilości zabezpieczysz dużą powierzchnię drewna. 60 g wosku wystarczy do zabezpieczenia kilku średniej wielkości drewnianych desek lub do zabezpieczania jednej deski przez rok stosując go kilka razy w roku. Wosk aplikujemy za pomocą bawełnianej ściereczki, ręcznika papierowego lub za pomocą dłoni. Przed aplikacją słoiczek bez przykrywki można podgrzać przez kilka sekund w mikrofalówce co spowoduje jego zmiękczenie i łatwiejszą aplikację. 

Specyfikacja:

Dodatkowe informacje na temat pielęgnacji desek do serwowania przekąsek lub krojenia produktów znajdziesz na naszym blogu – wpis na temat pielęgnacji desek.

 

Przykład wykorzystania naszych desek nadesłany przez zadowolonego klienta

Deska dębowa do serwowania przykład stosowania
Waga1 kg
Shopping Cart