Magiadeski

Dobra deska dla szlachetnego celu – magiadeski.pl wspiera walkę z cukrzycą typu I

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być częścią szlachetnej akcji, która pomaga Julce ze Szczytna. Właśnie zakończyła się licytacja naszego zestawu składającego się z drewnianej deski i wosku do jej konserwacji. Jesteśmy niezwykle poruszeni, że udało nam się zebrać 70 zł, które w całości zostały przekazane dla Julki przez osobę, która wygrała licytację – Agatę Przybylską.

Julka od dwóch lat zmaga się z cukrzycą typu I, co dla niej i jej rodziny jest niezwykle trudnym doświadczeniem. W momencie, gdy dowiedzieliśmy się o akcji Grupy Bliźniaków dla Julii, postanowiliśmy włączyć się w nią, przekazując nasze produkty na licytację. Cieszymy się, że udało nam się zebrać kwotę, która z pewnością przyczyni się do ulgi w sytuacji Julki i jej rodziny.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tę akcję i przekazać nasz mały wkład w pomoc dla Julki. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą, by dołączyli do tej szlachetnej akcji i pomogli Julce w jej walce z chorobą.

Chcielibyśmy również podziękować Agacie Przybylskiej za jej hojność i serce otwarte na potrzeby innych. Dzięki niej nasza licytacja zakończyła się sukcesem i kwota, którą udało się zebrać, trafi w dobre ręce.

Potwierdzenie wpłaty w ramach tej akcji można znaleźć na stronie https://www.siepomaga.pl/wplata/2NSRq5rP.

Pomóżmy Julce! Potrzebuje wsparcia, aby nauczyć się żyć z chorobą. Każda złotówka się liczy. Pomoc możesz przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/julia-gromek. Razem możemy sprawić, że jej życie stanie się łatwiejsze.

Na aukcji wystawiliśmy piękną deskę dębową z zalanym żywicą sękiem. Do zalania użyliśmy żywicy epoksydowej w kolorze złotym. Deska ta nie była wcześniej w ofercie naszego sklepu magiadeski.pl. W komplecie z deską wystawiliśmy wosk do konserwacji deski, który jest w naszej ofercie w dwóch różnych wariantach pojemnościowych 60 ml i 120 ml

Tak prezentowały się nasze produkty na licytacji

.... a tak były pakowane

Shopping Cart