Magiadeski

Deska sztorcowa

Deska sztorcowa wykonana z dębu to idealna propozycja dla wszystkich miłośników gotowania i eleganckiej aranżacji wnętrz kuchennych. Wyjątkowość deski wynika z ułożenia drewna na sztorc , które zapewnia maksymalną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne a przy tym nie tępi noży.

 

Jakość wykonania oraz dbałość o każdy detal to nasza priorytetowa wartość. Deska sztorcowa to doskonała propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i elegancki design.

 

68.00 

Dostępność: 1 w magazynie

Deska sztorcowa wykonana z drewna dębowego klejonego to nie tylko piękna ozdoba Twojej kuchni, ale również praktyczne narzędzie, które ułatwi Ci codzienne gotowanie i przygotowywanie posiłków.

Prezentowana deska sztorcowa wykonana jest z naturalnego drewna, dzięki czemu nie tylko prezentuje się pięknie, ale również jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długą żywotność deski i trwałe użytkowanie. Dzięki specyficznemu ułożeniu drewna na sztorc nie tępi noży.

W procesie produkcji naszej deski kuchennej sztorcowej zastosowaliśmy klej z atestem do kontaktu z żywnością firmy Titebond III Ultimate, co oznacza, że jest on bezpieczny dla zdrowia i nie wpływa negatywnie na jakość przygotowywanych potraw.

Dzięki swojemu prostokątnemu kształtowi deska doskonale nadaje się do krojenia i przygotowywania posiłków. Świetnie sprawdzi się podczas przygotowywania mięsa, warzyw, owoców czy sera, a jej duża powierzchnia robocza pozwala na wygodne i swobodne poruszanie się nożem podczas pracy. Deska jest dwustronna co oznacza, że każda ze stron może być wykorzystana do przygotowywania przekąsek.  Na dwóch krawędziach deski znajduje się wyżłobienie, które pozwala na swobodne podnoszenie i przenoszenie deski. 

Deska kuchenna sztorcowa jest pokryta naturalnym woskiem, który dodatkowo chroni drewno przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Wosk ten jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, a jego naturalna formuła pozwala na zachowanie piękna i wytrzymałości drewna na długi czas. Receptura wosku została przez nas skomponowana i stanowi naturalny impregnat przedmiotów wykonanych z drewna przystosowanych do kontaktu z żywnością.

Prezentowana deska sztorcowa jest w kształcie prostokąta o lekko wygładzonych krawędziach.

Jeśli zależy Ci na eleganckim wyglądzie swojej kuchni i praktycznych narzędziach, to nasza deska sztorcowa to idealny wybór dla Ciebie!

Wymiary:

Dodatkowe informacje na temat pielęgnacji desek do serwowania przekąsek lub krojenia produktów znajdziesz na naszym blogu – wpis na temat pielęgnacji desek.

Do odnowienia i konserwacji desek polecamy nasze oleje i woski dostępne w naszym sklepie w kategorii: Oleje i woski.

Wygląd poszczególnych desek kuchennych będących w naszej ofercie może się różnić z uwagi na charakterystykę naturalnego drewna. Różnice mogą wynikać z koloru drewna, ułożenia i wielkości słoi i sęków. Sęki mogą być wypełnione żywicą. 

Waga5 kg
Shopping Cart